Aicinām komersantus pieteikties mobilitātes programmā “Uzņēmējdarbība un rūpniecība”

Ziemeļu Ministru padomes birojs aicina Ziemeļvalstu un Baltijas reģiona mazos un vidējos uzņēmumus, biznesa inkubatorus un organizācijas pieteikties dalībai mobilitātes programmā „Uzņēmējdarbība un rūpniecība”, kas veidota ar mērķi veicināt ekonomisko sadarbību, reģionālo saišu stiprināšanu un inovāciju attīstību Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā.

Mobilitātes programmas ietvaros, kuru finansē Ziemeļvalstu un Baltijas valstu valdības, finansiālu atbalstu mācību vizīšu, stažēšanās un sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā (Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Īslandē, Latvijā, Igaunijā, Lietuvā) var saņemt uzņēmējdarbības un ražošanas jomā strādājošie.

Šogad programmai atvēlētais finansējums pārsniedz 200 000 latu. Konkursa kārtībā izvēlētajiem programmas dalībniekiem tiks  atlīdzināti 70% no ceļa, uzturēšanās un apdrošināšanas izdevumiem.

Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 5. aprīlis.

Kontaktpersona: Kārlis Valters, tel. 67213231, 26344758, e-pasts business.industry@norden.lv

Ar detalizētu informāciju par programmu un pieteikšanos var iepazīties tīmekļa vietnē www.NB8businessmobility.org.

2012. gadā finansiālajam atbalstam programmas ietvaros tika iesniegti 50 pieteikumi, no kuriem 44 tika atbalstīti. Kopējā projektiem piešķirtā summa 2012. gadā bija 170 000 latu.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Uzņēmējdarbība un rūpniecība” darbības laiks ir no 2009. līdz 2013. gadam un to administrē Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā.

Facebooktwitter