Seminārs par atbalstu daudzdzīvokļu māju siltināšanai

2013. gada 18. martā plkst. 10.00 Rīgā notiks seminārs par atbalstu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai, kā arī par kvalitatīvu mājokļu renovāciju. Tajā tiek aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji, kā arī būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi renovācijas procesā iesaistītie speciālisti.

Semināra „Atbalsts daudzdzīvokļu māju renovācijai” laikā klātesošie tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem, aktuālajām izmaiņām, kā arī par biežāk pieļautajām kļūdām projektu sagatavošanā un ieviešanā. Semināru dalībnieki arī tiks informēti par būtiskākajām lietām, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Seminārā piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbinieki, kā arī Rīgas enerģētikas aģentūras pārstāvis, kā arī pasākumā par biežāk pieļautajām kļūdām būvniecībā un būvuzraudzību stāstīs Juris Grīnvalds (Būvmateriālu ražotāju asociācija) un Māris Jurēvičs (Latvijas Inženierkonsultantu asociācija).

Pasākums notiks š.g. 18. martā plkst. 10.00 Rīgas pilsētas domes telpās (Rīga, Rātslaukuma 1). Sīkāku informāciju par semināru var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģiona ES informācijas centru informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros. Pasākuma dienas kārtība atrodama Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Papildu informācija par aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” ir pieejama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā un Ekonomikas ministrijas mājas lapā internetā. Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter (twitter.com/siltinam) un Youtube (youtube.com/siltinam).

Facebooktwitter