Jauna sadarbības platforma uzņēmējiem

Ir izveidota jaunu sadarbības platforma internetā lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem un ēdināšanas uzņēmumiem “AtverB2B” https://www.openb2b.eu/

Platforma tapusi, ņemot vērā reālas uzņēmēju vajadzības, lai atvieglotu iespēju atrast, iegādāties kā arī pārdot vietējos produktus.

Kā uzsver SIA “B2B” dibinātāji Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas asociētais profesors Dr sc.ing. Sergejs Kodors un z/s “Kotiņi” īpašnieks Aldis Ločmelis, bieži vien tiek patērēts daudz laika, lai atrastu piegādātāju kādam produktam, šī platforma būtu laba iespēja, kur apvienoties zemniekiem, uzņēmējiem, kas kaut ko audzē, ražo, kā arī vēlas iegādāties, lai optimālāk spētu sadarboties savā starpā.

Aktivizējot savstarpējo sadarbību un pērkot izejvielas vietējā tirgū, tiks nodrošināts, ka nauda paliek Latvijā, kas dod jaunu impulsu kopīgai ekonomiskai labklājībai.

Platformas izstrādātāji uzsver, ka mums ir lauksaimnieki, kuri katru gadu pavasarī iekopj dārzus un audzē dažādus augļus un dārzeņus, bet rudenī izmisīgi meklē tiem noietu. Mums ir pārtikas ražotāji un ēdinātāji, kuri meklē izejvielas, lai varētu ražot jaunus produktus vai gatavot noteiktus ēdienus. Lai arī esam neliela valsts, mums trūkst informācijas vienam par otru, tāpēc “Atver B2B” vēlas kļūt par virtuālu satikšanās vietu, kur ražotāji un ēdinātāji var informēt lauksaimniekus par tiem nepieciešamajām izejvielām, bet lauksaimnieki informēt par to rīcībā esošajām izejvielām. 

Z/S “Kotiņi” īpašnieks un viens no platformas idejas autoriem Aldis Ločmelis uzsvēra to, ka uzņēmējiem, lauksaimniekiem, ēdinātājiem vajag ticēt sev, jāuzdrošinās izmēģināt ko jaunu, un, ja produkts ir kvalitatīvs, tas jāpiedāvā tirgū. Jāattīsta kustība “vietējais izvēlas vietējo”, tādā veidā stiprinot un apliecinot to, ka mums ir vajadzīgi mājražotāji, mazie uzņēmēji un mazās lauku saimniecības.

Platforma ir “AtverB2B” ir ērti un vienkārši lietojama. Tuvāk ar platformu var iepazīties šeit: https://www.openb2b.eu/ . Reģistrācija tajā notiek, aizpildot elektronisku pieteikumu, pēc kura ar iesniedzēju sazināsies platformas izstrādātājs, kurš palīdzēs aizpildīt savu profilu platformā.

Šis ieraksts tika publicēts Jaunumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.