Amatnieku un mājražotāju tirdziņi –uzņēmējdarbības neatņemama sastāvdaļa

Dalība amatnieku un  mājražotāju tirdziņos rada iespēju attīstīt uzņēmējdarbību. Sevišķi gadījumos , ja pie tā tiek  regulāri un mērķtiecīgi strādāts un dalību ņem amatnieki un mājražotāji no vairākiem blakus esošiem novadiem.

Gandarī, ka no atsevišķiem tirdziņiem sāk veidoties sistēma, kas aptver pietiekami plašas teritorijas.

Tā „Lauku Labumu tirdziņš”  Balvos darbojas katra mēneša  otrajā sestdienā. Kontaktakttelefoni: 28384328, 29272948, e-pasts: biznesacentrs@balvi.lv .

„Zaļais Tirdziņš” Gulbenē darbojas katra mēneša  trešajā sestdienā.  Kontaktakttelefoni: 64497729, 26557582, e-pasts:   turists@gulbene.lv.

„Andele” Smiltenē  darbojas katra mēneša  ceturtajā sestdienā . Kontaktakttelefons: 26372957, e-pasts:   andele@smiltenei.lv

Alūksnē 18. aprīlī un sākot ar maija mēnesi regulāri katra mēneša  ceturtajā sestdienā. Kontaktakttelefons: 25425222, e-pasts:   lienite.spiridonova@aluksne.lv .

Amatniekiem un mājražotājiem tā ir lieliska iespēja realizēt savus darinājumus, bet sabiedrībai – iegādāties  garšīgu, veselīgu, ar mīlestību gatavotu produkciju un dažādas sadzīvei un mājokļa izdaiļošanai nepieciešamās lietas.

Piedāvājam ieskatīties fotogalerijā no „Zaļajā tirdziņā” Gulbenē, kuru ir iecienījuši arī Balvu puses amatnieki, mākslinieki un mājražotāji. Iespēju piedāvāt savus izstrādājumus šoreiz izmantoja  Dainis Rakstiņš, Guntis Štāls, Inese Matisāne un Anna Murašova.  Paldies gulbeniešiem par viesmīlību un uz tikšanos  Lauku Labumu tirdziņā Balvos 12.aprīlī.

Galerija

Facebooktwitter