Diskusija par Latviešu virtuvi un Nacionālo kulināro ceļu

    https://mail.online.lv/ajax/actions.hsp?_h=8478b51c9883afe51f4cfd56ced122c3a637swmbda&action=viewattachment&mid=688&fid=16777634_33554860&attid=1
     Šī gada 27. novembrī „Lauku ceļotājs” aicina uz diskusiju par Latviešu virtuvi kulinārā tūrisma piedāvājumā. Diskusija notiks 10:00-14:00, Zemkopības ministrijas lielajā zālē (2. stāvā).
Diskusijas ievadā iepazīstināsim ar mūsu paveikto – izveidota datu bāze ar latviskās virtuves krodziņiem, paši krodzinieki apvienoti sadarbībai, kopīgi nosakot kritērijus dalībai, izdota Kulinārā karte ar 178 ēdināšanas vietām un brošūra „Latviešu virtuve – tradicionāli un mūsdienīgi latviešu ēdieni un dzērieni”, popularizējot 30 latviešu virtuves ēdienus, pēc krodziņu saimnieku iniciatīvas izveidots logo „Latviešu virtuve”. Pēc tam runāsim par problēmām un kopīgi meklēsim risinājumus. Būs klāt gan Rīgas šefpavāri, gan lauku saimnieki un ražotāji, gan valsts iestāžu speciālisti.
Pēc diskusijas esam iecerējuši neformālas sarunas pie latviešu virtuves degustāciju galda – ierosinām uzklāt galdu, kas veidotos no Jūsu katra nelielā cienasta – raksturīga Jūsu uzņēmumam vai novadam. Lūdzu, piesakoties uz pasākumu, informējiet, kādu cienastu jūs varat sarūpēt, lai varam plānot kopējo galdu un sagatavot Jums mazu reklāmu uz vietas un medijos. Liels paldies par atsaucību!
Ja jums ir interese atvest arī kādu produkciju tirgošanai, lūdzu informējiet mūs par to savlaicīgi, un mēs rezervēsim Jums galdu. Pirms un pēc pasākuma būs iespēja pārdot un pirkt atvesto produkciju. Lai iekārtotu pārdošanai preces, lūdzu ierodieties ātrāk (~no 09:30). Auto novietošana jums jāplāno pašiem ZM ēkas apkārtnē, bet ja nepieciešams izkraušanai piebraukt tuvāk pasākuma vietai, lūdzu atsūtiet transporta numuru, lai varam jums noorganizēt caurlaidi.
Pasākuma programma pielikumā un ŠEIT.
Pieteikšanās: anna@celotajs.lv,  tālr. 67617600, līdz 2014. gada 20. novembrim.
Uz tikšanos un cerot uz interesantu diskusiju,
Asnāte Ziemele
„Lauku ceļotāja” prezidente

Pasākums notiek projekta “Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA), Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu.

Facebooktwitter