Maija beigās startēs jauns ideju konkurss Biznesa ekspresis

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, šī gada maija beigās visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem būs lieliska iespēja – piedalīties ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai.
Biznesa ekspresis pieturēs piecos Latvijas reģionos – Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.
Konkurss Biznesa ekspresis tiks organizēts divās kārtās un tajās aicināti piedalīties visi biznesa ideju autori, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Konkursa ietvaros katra reģiona labākajām biznesa idejām būs iespēja saņemt naudas balvas 5000, 3000 un 2000 EUR apmērā, savas biznesa idejas attīstībai, kā arī mentoru – individuālu konsultantu bezmaksas atbalstu. Īpašas simpātiju balvas saņems arī sponsoru favorītidejas.
Detalizēta informācija par konkursu Biznesa ekspresis tiks publicēta konkursa mājas lapā www.biznesaekspresis.lv 2015.gada 25.maijā. Iesniegt pieteikumus konkursam, izmantojot mājas lapu, varēs līdz 28.jūnijam.
Sekojiet līdzi Biznesa ekspreša ceļam arī sociālajos tīklos -draugiem.lv/BiznesaEkspresis, facebook.com/BiznesaEkspresis un Twitter.com/B_ekspresis
Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO.
Informatīvo atbalstu nodrošina Re:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio.

Facebooktwitter