Karjeras diena Bērzpils vidusskolā

1.decembrī Bērzpils vidusskolā viesojās Latgales uzņēmējdarbības centra darbinieki, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra direktore I.Kaļva un Balvu novada uzņēmēji: I.Saide, Ģ.Teilāns un G.Šults.
Latgales Uzņēmējdarbības Centra darbinieki aicināja 9.-12.klašu jauniešus uz sarunu „Īsteno sapni par savu biznesu”, lai kopīgi, brīvā atmosfērā divu stundu garumā kliedētu mītus par uzņēmējdarbību kā par kaut ko nesasniedzamu.
Lektori V.Stankevičs, A.Kucins, O.Zuģickis dalījās savās zināšanās un pieredzē stāstos par Latgali. Jauniešiem bija iespēja ne tikai mācīties un attīstīt savu personību, bet veidot idejas savam veiksmīgam biznesam, smelties zināšanas un gūt nepieciešamo informāciju un praktisko pieredzi par to, kas ir bizness un uzņēmējdarbība, kā līdz tai nonākt, vai tas ir sarežģīti, vai Latgale piemērota izaugsmei un saņemt atbildes uz dažādiem aktuāliem jautājumiem.

Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra direktore I.Kaļva aicināja padomāt par uzņēmējdarbību Bērzpils pagastā, minot kā piemērus jau zināmos uzņēmējus, kuri darbojas aktīvi un veiksmīgi Bērzpils pagastā, kā arī piedāvāja aģentūras palīdzību informācijas iegūšanai sava biznesa uzsākšanai.
Balvu novada uzņēmēji I.Saide- SIA „Čivix”, Ģ.Teilāns- SIA „Winwood” un G.Šults- SIA „ECO Fabrika” dalījās savā pieredzē uzņēmējdarbībā, katrs izstāstīja savu veiksmes stāstu, ceļu , kas vedis līdz sava biznesa uzsākšanai. Uzņēmēji aicināja pārvēst savu hobiju, to, kas katram mīļš un tuvs, to, kas padodas, par veidu, kā uzsākt savu uzņēmējdarbību.
Uzņēmēji savus veiksmes stāstus pastāstīja arī jaunāko klašu skolēniem.
Jaunieši aktīvi piedalījās visa veida aktivitātēs, kuras piedāvāja uzņēmēji un noslēgumā divas aktīvākās meitenes A. Poševa un A. Žeikare saņēma krūzītes ar LUC uzrakstu un iespēju piedalīties 17.decembrī Rēzeknē LUC organizētajā pasākumā, kur pulcēsies jaunieši no dažādām skolām.
Klausoties un piedaloties pasākumā, visiem bija iespējams cienāties ar uzņēmēju atvestajiem našķiem.
Skolas direktore I.Stepāne pateicās Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra direktorei I.Kaļvai un visiem ciemiņiem par interesanto tikšanos, kā arī pasniedza ziedus un Bērzpils vidusskolas brošūru. Skolēni šo tikšanos novērtēja atzinīgi. Ceram, ka iesāktā sadarbība turpināsies!
 

Galeriju skatīties šeit

Facebooktwitter