Balvu novads pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2016”

IMG_1660No šī gada 5. līdz 7. februārim Rīgā, starptautiskajā izstāžu zālē Ķīpsala, norisinājās 23. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2016”, kurā tika pārstāvēts arī Balvu novads.

Pirmajā februāra nedēļā, kā jau ierasts, tūrisma nozares profesionāļi tiekas Rīgā, starptautiskajā tūrisma izstādē, kura šogad pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 41 pasaules valsts. Pēc izstādes organizatoru apkopotajiem datiem, iepazīt jaunākos un labākos tūrisma piedāvājumus bija ieradušies vairāk nekā 26 tūkstoši interesentu.

Latgales reģiona attīstības aģentūras kopīgi veidotajā Latgales stendā “Latgale vieno!” Balvu novadu prezentēja Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra tūrisma organizatore Ineta Bordāne. Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem, kā arī potenciālajiem sadarbības partneriem, tika prezentēta aktualizētā Balvu novada tūrisma karte un Ziemeļlatgales velomaršruts “Rypoj vasals!”. Priecājamies par patiesi lielo interesi par jauno velomaršrutu, kas rāda, ka esam uz pareizā ceļa, sadarbojoties ar kaimiņu novadiem un radot jaunu, konkurētspējīgu tūrisma produktu. Arī izstādes laikā kopā stendā tika strādāts ar Ziemeļlatgales novadu pārstāvjiem – Viļakas novada tūrisma informācijas centra vadītāju Lindu Bisenieci-Mieriņu un Rugāju novada Lauku uzņēmējdarbības centra vadītāju Mārīti Orniņu.

Izstādes mājražotāju sektorā no Balvu novada savu produkciju piedāvāja biškopis Jānis Silaunieks, bet no Viļakas novada – z/s Kotiņi.

Apmeklētājiem joprojām ir liela interese par Latgali, kas atklājās sarunās ar interesentiem, kuri vērsās pie Latgales tūrisma informācijas centru speciālistiem gan ar jautājumiem, kas jauns šogad pie mums apskatāms un kādi pasākumi plānoti, gan arī daloties iespaidos par savu iepriekšējo braucienu uz Latgali un arī Balvu pusi.

No izstādes uz Balvu novada tūrisma informācijas centru (TIC) ir atvesti daudz un dažādi informatīvie materiāli par tūrisma piedāvājumiem visā Latvijā – iegriezieties TIC pēc informācijas vai padoma, plānojot savu atpūtas braucienu pa Latviju!

Galerija

Facebooktwitter