13. februārī notika lauku labumu tirdziņš

DSC_1025Paldies  visiem 59  mājražotājiem, amatniekiem un zemniekiem par dalību lauku labumu  tirdziņā, kurš tradicionāli notika Kultūras un atpūtas centra laukumā  Balvos!

Lauku labumu tirdziņi pie mums  notiek katra mēneša otrajā sestdienā jau trešo gadu, kuros piedalās katrā  vidēji 60 tirgotāju.
Tā ir iespēja Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas novadu tirgotājiem, kā arī tirgotājiem no visas Latvijas braukt un tirgot pašražoto produkciju.
Tirgus apmeklētāji,  kā vienmēr,  atzinīgi izteicās par mūsu tirdziņu pastāvīgo  dalībnieku  piedāvāto produkciju: SIA „ Pakalnieši” sieru, zemnieku saimniecības „ Jaunkalēji” un Ozolu mājas pašcepto maizi, SIA „ Sātys”, SIA „ Valrito”, SIA „ Grīns” gaļas izstrādājumiem.
Tika gaidīta  arī Vituškina Anatolija keramika un Raimonda Beitāna koka izstrādājumi, kā arī pirmo reizi tika skatīta un vērtēta „ Vecpiebalgas Porcelāna Fabrikas” keramika.
Veiksmīgi tirgojās arī mūsu pašu mājražotāji  Liene Belka, Inese Matisāne,  piedāvājot  garšīgus kūpinājumus,  mūsu  bitenieki z/s „ Silaunieki”,  z/s „ Muleri”, Māris  Mačs.
Tirgošanās noritēja arī Kultūras un atpūtas centra foajē telpās, kur varēja iegādāties dažādus rokdarbus, gleznas, tējas, garšvielas un citu produkciju.
Tirgus rīkotāji gandarīti, dzirdot no dalībniekiem to, ka tirgošanās bijusi  veiksmīga.
Uz tikšanos 12. martā, kad notiks nākošais lauku labumu tirdziņš Balvos!

Galerija

Facebooktwitter