Lauku labumu tirdziņš un koka rotaļlietu izgatavošanas meistardarbnīca

DSC_1615kanavins_eriks_Seno amatu darbnica11. jūnijā Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš, kura ietvaros katru mēnesi no maija līdz pat oktobrim aicinām ikvienu iepazīt dažādu jomu Ziemeļlatgales amatu meistarus un tradīciju pratējus. Šajā tirdziņā aicinām uz koka rotaļlietu izgatavošanas meistardarbnīcu, ko vadīs Ēriks Kanaviņš.  Savukārt Retro moto klubs “Rūsa vējā” tirdziņa apmeklētājiem piedāvās vizināšanos retro motociklā pa Balvu pilsētas ielām.

Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai jauki pavadītu sestdienas rītu un iegādātos dažādus lauku labumus, stādus un amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem.

Tirdziņā piedalīties aicinām vietējos zemniekus, amatniekus un mājražotājus! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 8. jūnijam) Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz biznesacentrs@balvi.lv, turisms@balvi.lv vai zvanot 26461435, 29272948.

RETRO BRAUC  11062016

Amatu meistardarbnīcas tiek rīkotas projekta “Ziemeļlatgales amatu meistaru parāde” ietvaros, kas tiek finansēts no Valsts kultūrkapitāla fonda a/s “Latvijas valsts meži” finansētās mērķprogrammas “Latvijas valsts mežu atbalstītā Latgales kultūras programma 2016”.

Projekta mērķis – ar amatnieku meistardarbnīcām lauku labumu tirdziņos apmeklētājiem radīt interesi un nodot senās amatu prasmes tālāk sabiedrībai, akcentējot to kultūrvēsturisko nozīmi Ziemeļlatgales nacionālās identitātes saglabāšanā un tūristu piesaistē.

Facebooktwitter