Starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour” pārstāvēts arī Balvu novads

dsc_0417Latvijas tūrisma lielākajā gada pasākumā – starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2017”, kas norisinājās 3. – 5. februārī, vienotā stendā Latgales tūrisma iespēju daudzveidību popularizēja Latgales novadu un pilsētu pašvaldību tūrisma speciālisti, tajā skaitā arī Balvu un kaimiņu novadu – Viļakas, Rugāju un Kārsavas tūrisma speciālisti.

Latgales stenda apmeklētāji šogad īpaši interesējās par atpūtu ģimenēm ar bērniem un atpūtu dabā, par jauniem tūrisma objektiem un naktsmītnēm. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad bija interese par lielākajiem kultūras notikumiem novados. Izstādē tika piedāvāta aktualizētā Balvu novada tūrisma karte, kā arī nupat tapušais Ziemeļlatgales dabas tūrisma ceļvedis. 

Ar katru gadu tūrisma izstādes apmeklētāji ir arvien zinošāki un lielākā daļa interesentu nāk ar konkrētiem jautājumiem par atpūtas iespējām Latgalē, tajā skaitā arī Balvu novadā. Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour” ir Baltijā nozīmīgākā tikšanās vieta tūrisma profesionāļiem un potenciālajiem tūrisma produktu patērētājiem, kur veidojas jauni kontakti un tiek stiprināta esošā sadarbība, tā ir arī vieta, kur ir iespēja uzrunāt individuālos ceļotājus.

edf

20170203_094433 20170203_104050

Facebooktwitter