Labklājības ministrijas projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”

Par aktuālo projektā uzziniet, atverot LM mājaslapas sadaļas: AKTUĀLI un PRESEI – http://www.lm.gov.lv ESF PROJEKTS “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”- http://www.lm.gov.lv/text/3496. Sekojiet līdzi projekta un jomas aktualitātēm, kļūstot par sekotāju LM sociālo tīklu kontiem: FACEBOOK – https://www.facebook.com/labklajibasministrija; TWITTER – https://twitter.com/lab_min

Aicinām Jūs apmeklēt* Sociālās uzņēmējdarbības divu dienu konferenci Rīgā, 2. – 3. martā.  

Vietu skaits konferencē ir ierobežots (no vienas organizācijas, uzņēmuma, institūcijas dalībai konferencē tiks apstiprināts tikai viens pārstāvis).

* Lai visiem dalībniekiem nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas piedalīties ESF projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” konferencē, lūgums organizatorus informēt (ne vēlāk kā 3 darba dienas pirms konferences) par personu ar ierobežotām pārvietošanās spējām dalību tajā, kā arī par nepieciešamību saņemt izdales materiālus palielinātā drukā.

Konferences pirmajā dienā (ceturtdiena, 2. marts), kad tajā viesosies sociālās uzņēmējdarbības praktiķi – ārzemju eksperti, būs nodrošināta tiešraide.
Tiešraides links tiks publicēts LM mājaslapā un sociālo tīklu kontos 2. marta rītā.
Aicinām izmantot šo iespēju un piedalīties tiešsaistē.
Informācija par konferenci un pieteikšanās – http://www.lm.gov.lv/text/3615

Vairāk informācijas par konferences reģistrācijas procesu, organizatoriskajiem jautājumiem un vienlīdzīgas piedalīšanās iespējām, rakstot Regitai Zeiļai uz e-pastu regita@sua.lv

Šeit pieejamas prezentācijas no reģionālās konferences 1.02.2017. Rēzeknē par sociālo uzņēmējdarbību.

Dace Šūpule
Labklājības ministrijas
Darba tirgus politikas departamenta
ESF projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”
sabiedrisko attiecību speciāliste

Facebooktwitter