Ziemeļvalstu blogeres iepazīst Latgali un arī Balvu pusi

Šī gada vasaras vidū no 5. līdz 11. jūlijam Ziemeļlvalstu blogeres no Nordic Travel bloggers Lola Akinmade Akerstrēma Geotraveler’s Niche – Lola Akinmade Åkerström un Janika Hansena Norske reiseblogger apceļoja Latgali un iepazina arī Ziemeļlatgales tūrisma piedāvājumu. Beidzot ir tapis vizuālais materiāls par to, kā profesionālajām ceļotājām gāja Latgalē un kādus iespaidus viņas šeit guva.

Apmeklējot Balvus un tuvākos kaimiņu novadus, blogeres viesojās Balvu Novada muzejā, viesu namā “Rūķīši”, Mežniecības muzejā un viesu mājās “Mežābeles” Egļevā, kā arī Malnavas maiznīcās “Dzīles” notiekošajā pasākumā baudīja braucienu biedrības “Rūsa vējā” retro motociklā.

Vizītes rezultātā ir tapis skaists video par Latgali kā tūrisma galamērķi (šeit), kā arī foto stāsti (šeit) un foto galerijas (šeit). Par pirmajiem iespaidiem pēc viešņu vizītes Latgalē var lasīt šeit.

Ziemeļlvalstu blogeru vizīti organizēja LIAA Tūrisma departaments sadarbībā ar Latgales tūrisma asociāciju “Ezerzeme”, novadu tūrisma informācijas centriem un tūrisma uzņēmējiem.

Foto Lola Akinmade Akerstrēma

Facebooktwitter