10. novembrī notiks Latgales tūrisma konference

2017. gada 10. novembrī Latgales reģiona tūrisma asociācija rīko kārtējo Latgales tūrisma konferenci, kas notiks Rēzeknes novada Lūznavā, Lūznavas muižā.

Pirmajā konferences daļā tik runāts par šī gada aktīvo tūrisma sezonu un plāniem nākošajam gadam. Zinoša speciāliste, profesore Agita Līviņa stāstīs par to, kā labāk šodien nopelnīt laukos tūrismā, Andris Kucins no Latgales plānošanas reģiona izstāstīs jaunumus un izmaiņas uzņēmējiem likumdošanā un projektos, būs arī jaunumi no Latvijas investīciju un attīstības aģentūras par tūrisma darbu valstī. Otrajā daļā “Lauku Ceļotāja” vadītāja Asnate Ziemele informēs par situāciju lauku tūrismā, iespējām, jaunumiem un projektiem, kas šobrīd ir “Lauku ceļotāja” dienas kārtībā.  Nobeigumā kā allaž – tiks pasniegtas balvas labākajiem Latgales tūrismā 2017. gadā.

Lūdzam sūtīt savus pieteikumus apbalvošanai 6 nominācijās līdz 25 oktobrim. Nolikums un pieteikuma anketa šeit.

Konferences programma

Aicinām konferencei pieteikties laicīgi sava novada tūrisma informācijas centrā (Balvos – t. 29272948, turisms@balvi.lv) vai sūtīt pieteikumu e-pastu uz tic@ludza.lv vai ligakondrate@inbox.lv, t. 29467925

Facebooktwitter