Par Balvu novada tūrisma iespējām varēs uzzināt starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2019”

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur vairāk nekā 850 dalībnieku piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē!

Arī par Balvu novada un Ziemeļlatgales tūrisma iespējām izstādes apmeklētāji varēs uzzināt aktuālāko informāciju, jo kā ierasts – Balvu novads tiks pārstāvēts kopējā Latgales reģiona stendā un kopā ar Viļakas, Baltinavas un Rugāju novadiem tiks popularizēta aktualizētā Ziemeļlatgales tūrisma karte, kā arī atjaunotā Balvu novada tūrisma karte. Ziemeļlatgales tūrisma kartē atrodama informācija par labākajiem tūrisma objektiem un naktsmītnēm reģionā, kā informācija par jau ievērību ieguvušo reģionālo velomaršrutu nr. 34 “Rypoj vasals!” un sešiem vienas dienas vietējiem velomaršrutiem Balvu, Baltinavas, Viļakas un Kārsavas novados.

Izstādes laikā ikvienam būs iespēja arī apceļot Ziemeļlatgali – izmantojot virtuālās realitātes brilles, varēs apmeklēt izcilas dabas vietas Balvu, Kārsavas, Baltinavas un Rugāju novados – izstaigāt Lubāna mitrāja teritorijā esošās Ičas upes pļavas un Bērzpils kultūrvēsturiskās vietas, uzkāpt Numernes skatu tornī, atklāt īpaši aizsargājamo Motrīnes ezeru, apskatīt staltbriežu ganāmpulku “Mežsētās”, kas atrodas Pededzes upes palieņu pļavās.

Jau ceturto gadu Balvu, Viļakas, Kārsavas un Baltinavas novados notiks aktīvās atpūtas un kultūras notikums “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kur ietvaros vienu nedēļas nogali – 15.-17. februārī, reģionā notiks virkne aktivitāšu – ziemas pārgājieni dabā, īpašas meistardarbnīcas kulinārijā un amatniecībā gan bērniem, gan pieaugušajiem, vēlās brokastis, maizes cepšana, pirts rituālu un zāļu tēju iepazīšana, tāpat neizpaliks citas aktivitātes brīvā dabā – slēpošanas, vizināšanās zirga kamanās vai zirga mugurā un pat Ziemas olimpiāde visai ģimenei u.tml. Atliek vien cerēt uz atbilstošiem laika apstākļiem – un brauciet ciemos! “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē” programma

Balvu, Viļakas, Rugāju, Kārsavas un Baltinavas novadu tūrisma speciālisti ir sagatavojuši jaunus novadu tūrisma informatīvos materiālus, tāpēc aicinām apmeklēt Latgales stendu izstādē “Balttour 2019”, lai iegūtu aktuālo informāciju par tūrisma iespējām un jauniem atklājumiem Ziemeļlatgalē.

Facebooktwitter