Uzņēmēji, piesakieties braucienam uz Sanktpēterburgu!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina piedalīties Latvijas uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa kunga vizītē Sanktpēterburgā, Krievijas Federācijā, 2019.gada 25. – 27.martā!
Īpaši tiek aicināti metālapstrādes un mašīnbūves, kokapstrādes (celtniecībai), būvmateriālu ražošanas, laku un krāsu ražošanas, pārtikas ražošanas, lopbarības ražošanas, kartupeļu audzēšanas, sēklkopības, puķkopības, naftas pārstrādes, minerālmēslu ražošanas, transporta, tūrisma, veselības tūrisma, dizaina, arhitektūras nozaru pārstāvji.
Darba programma Latvijas uzņēmējiem tiks veidota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ģenerālkonsulātu Sanktpēterburgā un LIAA partnerinstitūcijām.
Vizītes programma:
•   Seminārs un divpusējas tikšanās tūrisma nozarei
• Biznesa forumi un divpusējas tikšanās ar Sanktpēterburgas un Ļeņingradas apgabala uzņēmējiem
•   Dalība Latvijas dienu Sanktpēterburgā atklāšanas pasākumā

Lūgums interesentus pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm ne vēlāk kā līdz 2019.gada 28.februārim, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu Anketu  sūtīt elektroniski uz e-pastu valsts.vizites@liaa.gov.lv, kā arī oriģinālu nogādāt LIAA, Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442.
Vairāk par vizītes organizatoriskajiem jautājumiem, kā arī Sanktpēterburgas un Ļeņingradas apgabala ekonomiku lasīt  šeit:

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa,Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, + 371 29128382
E-pasts: jadviga.neimane@liaa.gov.lv

Facebooktwitter