Lauku labumu tirdziņi Balvos

Lai atbalstītu vietējos zemniekus, mājražotājus un amatniekus, Ziemeļlatgales Biznesa centrs sadarbībā ar Balvu novada Tūrisma informācijas centru, LATC Biznesa inkubatoru „IDEJU VIESNĪCA Balvi”, Balvu Kultūras un atpūtas centru 9.februārī rīko pirmo Lauku labumu tirdziņu Balvos. Tirdziņš notiks no pulksten 9.00 līdz 14.00 tirdzniecības centrā „Super Netto”, Brīvības ielā 57, kurā piedalīties tiek aicināti visi pirkt un savu produkciju pārdot gribētāji. Lauku labumu tirdziņus atbalsta Balvu novada dome.
Plānots, ka Lauku labumu tirdziņi Balvu novada iedzīvotājiem un viesiem būs pieejami katra mēneša otrajā sestdienā– ziemas mēnešos tirdzniecības centrā „Super Netto”, bet pārējā laikā – laukumā pie Kultūras un atpūtas centra.
Pirms tirdziņu rīkošanas, organizatori aicināja ikvienu interesentu izteikt savu viedokli par šādu tirdziņu nepieciešamību, kā arī paust savas idejas. Paldies par atsaucību visiem, kuri sniedza ieteikumus, kas tiks ņemti vērā rīkojot tirdziņus. Aicinām vietējos ražotājus būt aktīviem un regulāri piedalīties Lauku labumu tirdziņos Balvos!
Informācija un pieteikšanās pirmajam tirdziņam līdz 7.februārim:
Ziemeļlatgales Biznesa centrā uz e-pastu biznesacentrs@balvi.lv, Biznesa inkubatorā „Ideju viesnīca Balvi” pa tel. 28686843 vai Tūrisma informācijas centrā pa e-pastu turisms@balvi.lv vai tel. 29272948. 

 

Facebooktwitter