Skolēnu pašpārvalžu vadītāji iepazīstas ar uzņēmējdarbību novadā.

18. janvārī  skolēnu pašpārvalžu vadītāji un Balvu novada izglītības, kultūras  sporta  pārvaldes  interešu izglītības darba speciāliste Ilona Naļivaiko  apmeklēja p/a „Ziemeļlatgales Biznesa centrs” lai iepazītos ar uzņēmējdarbību Balvu novadā.

Vizītes laikā Ziemeļlatgales Biznesa centra direktors Viktors Šļuncevs  pastāstīja skolēniem par uzņēmumiem novadā, uzņēmējdarbības  attīstības tendencēm un iespējām iepazīties ar uzņēmumu darbību Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija pasākuma  „Ēnu diena 2013” ietvaros.

LATC  Ideju viesnīca Balvi  biroja vadītāja Viktorija  Lavrentjeva  informēja skolēnus par iespējām attīstīt un realizēt savu biznesa ideju  darbojoties  jauno uzņēmumu „ inkubēšanas” programmā.

SIA ”Melany” vadītājs  Artūrs Morozs  klātesošiem pastāstīja, kā savu hobiju pārvērta  par biznesu bungu ražošanā.

SIA ”Eco Fabrika” valdes loceklis Guntars  Šults iepazīstināja ar ražoto produkciju, inovatīva dizaina izmantošanu, bet Marija Bleive un Dace Šulta ar adītājām skolēniem parādīja , kā realitātē top skolēnu formas, cimdi ar Balvu un citu Latvijas pilsētu logo, daudzas citas interesantas lietas.

Skolēni uzzināja daudzas lietas  par kurām ikdienas steigā pat nebija iedomājušies.

Apmeklējuma noslēgumā skolēni iepazinās ar Latgales Plānošanas  Reģiona darbību. Valda Iļjanova skolēnus iepazīstināja ar Latvijas datu bāzēm, dažādu dokumentu sagatavošanas pamatprincipiem.

 

 

Facebooktwitter