Aicinām piedalīties un apmeklēt Lauku labumu tirdziņu Balvos

Lai atbalstītu vietējos zemniekus, mājražotājus un amatniekus, Ziemeļlatgales Biznesa centrs sadarbībā ar Balvu novada Tūrisma informācijas centru, LATC Biznesa inkubatoru „Ideju viesnīca Balvi”, Balvu Kultūras un atpūtas centru 9.februārī rīko pirmo Lauku labumu tirdziņu Balvos. Tirdziņš notiks no pulksten 9.00 līdz 14.00 tirdzniecības centrā „Super Netto”, Brīvības ielā 57, kurā piedalīties tiek aicināti visi pirkt un savu produkciju pārdot gribētāji. Lauku labumu tirdziņus atbalsta Balvu novada dome. Plānots, ka tirdziņi notiks katra mēneša otrajā sestdienā.

Šobrīd ir pieteikušies vairāk kā 25 mājražotāji, zemnieki un amatnieki gan no Balvu novada, gan arī no tuvākajiem kaimiņu novadiem – Gulbenes, Alūksnes, Viļakas un Madonas. Piedāvāto preču klāsts solās būt daudzveidīgs – rotas, adījumi un citi rokdarbi, koka priekšmeti, sveces, trikotāžas izstrādājumi, grāmatas, pirtsslotas, medus, maize, kūpinājumi, dārzeņi u.c.

Joprojām aicinām pieteikties pārdot gribētājus, kā arī īpaši gaidīti Balvu novada mājražotāji un zemnieki! Pieteikšanās līdz 7.februārim: Ziemeļlatgales Biznesa centrā uz e-pastu biznesacentrs@balvi.lv; Biznesa inkubatorā „Ideju viesnīca Balvi” pa tel. 28686843 vai Tūrisma informācijas centrā pa e-pastu turisms@balvi.lv vai  tel. 29272948. 

 

Facebooktwitter