Balvu novada uzņēmēji piedalījās “Uzņēmēju dienās Latgalē 2019”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu rīkoja izstādi “Uzņēmēju dienas Latgalē 2017”, kas 10. un 11. maijā norisinājās Daugavpilī, Daugavpils olimpiskajā centrā. Balvu novada stendā divas dienas savu uzņēmumu produkciju un pakalpojumus prezentēja pārstāvji no būvniecības uzņēmuma SIA “BTRS”, trikotāžas izstrādājumus piedāvāja SIA “Eco Fabrika”, mājražotāja un pirtniece Arnita Melberga iepazīstināja ar savu labsajūtas piedāvājumu Balvos – gardiem mājražojumiem un pirts pakalpojumiem, SIA “Compaqpeat” pārstāvji izstādē popularizēja uzņēmuma darbību un ražoto produkciju no Lutinānu purva, savukārt Aiga Jansone prezentēja savu zīmolu, kas piedāvā šūtus elegantus tērpus lielām un mazām dāmām.

Kā atzīst stenda dalībnieki, pasākums noritēja veiksmīgi un tika iegūti jauni kontakti turpmākās uzņēmumu darbības pilnveidošanai, saņemti vairāki jauni pasūtījumi un veicināta uzņēmumu atpazīstamība. Vairākkārtējs šī pasākuma dalībnieks Raimonds Trubņiks, SIA “BTRS” atklāja, ka šādas izstādes labi kalpo atpazīstamības veicināšana un atgādināšanai par savu uzņēmumu arī esošajiem klientiem, taču ir svarīgi saprast, kādā veidā vislabāk uzrunāt apmeklētājus un kāda veida informāciju izplatīt konkrētām mērķauditorijām,lai sasniegtu uzņēmuma mērķus.

SIA “Compaqpeat” pārstāvis Māris Ansonskis norādīja, ka pasākumā iegūti jauni kontakti, kas pavērs jaunas iespējas uzņēmuma darbībā, kā arī tika novērota interese no izstādes apmeklētājiem par darba iespējām uzņēmumā.

Aigai Jansonei šī izstāde bija pirmā pieredze kā jaunajai uzņēmējai un viņa viennozīmīgi norāda, ka pieredze, strādājot izstādē divas dienas, ir tikai pozitīva. Īpašu uzmanību apmeklētāji izrādīja par šūtajiem komplektiem mammām un meitām. A.Jansone atzina,ka pēc izstādes noteikti būs vairāki jauni pasūtījumi.

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora stendā izstādē piedalījās arī SIA “Čivix” un SIA “Technical Textiles” uzņēmumi no Balviem.

Liels paldies visiem Balvu novada dalībniekiem, kas abas dienas piedalījās “Latgales uzņēmēju dienās 2019”!

Foto no uzņēmēju arhīviem.

 

Facebooktwitter