Aicinām uz Briežuciema pagasta ekspedīciju!

31.augustā Briežuciema pagastā notiks Netradicionālās sporta spēles ar startu plkst. 11:00. Būs iespēja piedalīties baskāju skrējienā un aktivitātēs “Paskaties uz ierastām lietām netradicionāli”. Pēc aktīvas un atraktīvas izkustēšanās plkst. 13:00 aicinām ikvienu doties “Briežuciema pagasta ekspedīcijā”. Pasākums tiek rīkots kā izzinoša ekskursija, kuras gaitā vietējie pagasta stāstnieki atklās Briežuciema interesantākos vēsturiskos un mūsdienu stāstus, kā arī dosimies iepazīt darbīgos pagasta ļaudis!

Ekskursijā dalībnieki brauc ar savām automašīnām vienotā kolonnā uz programmā paredzētajiem objektiem. Ekspedīcijas sākums un dalībnieku tikšanās plkst. 13:00 laukumā pie Briežuciema tautas nama.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Lutenānu purvu un kūdras ražotni SIA “Compaqpeat”, izzināsim Bilgas kalna stāstu, apskatīsim Oļģerta Pundura medību trofeju kolekciju un ieklausīsimies viņa mednieku stāstos, viesosimies pie ādas apstrādes meistara Andra Ločmeļa un pie Gunāra Voita zemnieku saimniecībā “Ezeri”. Dienas noslēgumā ap 16:30 baudīsim Briežuciema prasmīgo saimnieču gatavoto zupu pie tautas nama.

Papildus informācija par ekskursiju un pieteikšanās (ļoti vēlama; līdz 29.08.) – 25444621 (Zita).

Briežuciema pagasta ekspedīciju rīko Briežuciema pagasta tautas nams sadarbībā ar Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centru.

Facebooktwitter