Latgales plānošanas reģions izsludina projektu konkursu remigrantiem biznesa idejas īstenošanai Latgalē

Latgales plānošanas reģions informē, ka tiek izsludināts uzņēmējdarbības projektu konkurss remigrantiem saimnieciskās darbības uzsākšanai, īstenošanai un attīstībai Latgalē.

Pieteikties grantam var persona, kas bija izdeklarējusies no valsts vismaz trīs gadus un ir atgriezusies Latvijā ne vairāk kā pirms gada. Par dzīves vietas maiņu ir uzskatāms deklarēšanās brīdis.

Kopējais atbalsta pasākuma finansējums Latgales plānošanas reģionā sastāda 40 000 EUR. Viena projekta maksimālais līdzfinansējums ir 10 000 EUR.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir no 2019. gada 2.septembra līdz 2019. gada 4. oktobra plkst. 17:00 (ieskaitot).

“Atgriešanās grantu” konkurss tiek rīkots Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) prioritārā pasākuma 2019.-2021. gadam “Diasporas likuma normu īstenošanai (Atbalsta pasākums remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”) ietvaros.

Kopējais projekta finansējums uzņēmējdarbības atbalstam ir 200 000 EUR, katrā plānošanas reģionā tiks atbalstīti vismaz 4 projekti.

Papildus informācija par konkursa nosacījumiem un pieteikuma veidlapa šeit.

Facebooktwitter