Izstādē “Balttour” varēja uzzināt par tūrisma iespējām Balvu novadā

Jau 27. gadu tūrisma nozares profesionāļi piedalās lielākajā tūrisma notikumā Latvijā – starptautiskajā izstādē-gadatirgū “Balttour 2020”, kas ik gadu notiek Rīgā, Ķīpsalas izstāžu zālē. Šogad, no 31. janvāra līdz 2. februārim, savus jaunākos piedāvājumus un izdevīgākos ceļojumus piedāvāja 860 tūrisma uzņēmumi. Starp tiem arī Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs. Latgales reģiona novadi jau tradicionāli izstādē tiek pārstāvēti kopīgā stendā, jo tas ceļotājiem ļauj ērtāk atrast savu galamērķi, dodoties uz Latgali.

Par tūrisma un atpūtas iespējām, kā arī lielākajiem pasākumiem Balvu novadā izstādes trīs dienās interesējās simtiem apmeklētāju un biežāk uzdotie jautājumi bija par atpūtu pie ezeriem, dabas takām un velomaršrutiem, kā arī par vietām, ko apmeklēt ar bērniem. Apmeklētājiem tika piedāvāta aktualizētā Balvu novada tūrisma karte, kā arī atjaunotās kartes par visu Ziemeļlatgales tūrisma reģionu un velomaršrutu Nr. 34. Aizvien ir aktuāla tendence, ka ceļotāji vienā braucienā apceļo dažādus novadus un pilsētas, līdz ar to Latgales ziemeļu daļā veidojas aizraujošs vairāku dienu maršruts, ietverot apskates vietas un iespējas nakšņošanai gan Balvu novadā, gan Viļakas, Rugāju un Kārsavas novados. Šāda veida informāciju izstādes laikā jautāja tūrisma aģentūru pārstāvji un gidi, kas organizē grupu braucienus uz Latgali. Vairāki stenda apmeklētāji jau ir bijuši tūrisma braucienā mūsu pusē un dalījās pozitīvajās atmiņās par apmeklētajām vietām – muzejiem, apskates saimniecībām, amatnieku darbnīcām un dabas objektiem.

Izstāde-gadatirgus “Balttour 2020” ir kā starta punkts jaunajai tūrisma sezonai. Te satiekas tūrisma nozares profesionāļi, uzņēmēji un ceļotāji, lai radītu jaunas ceļošanas tendences un iepazīstinātu viens otru ar jaunajām aktualitātēm tūrismā.

Facebooktwitter