Balvu novada uzņēmēji dalīsies pieredzē Rugājos pasākumā „Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne”

Eiropas Komisijas kampaņas ” Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne” ietvaros Latvijas Lauku Forums 2020.gada 13. februārī viesosies Rugājos, izceļot skaistās iniciatīvas, kas tapušas ar Eiropas fondu atbalstu.

Ikviens, kam interese, ir aicināts pievienoties pulcēšanās vietās, kur iedzīvotājus ved ikdienas gaitas. Ieraugot, kas paveikts un daudzkārt nezināms tuvākajā apkārtnē, izzinot kā Eiropas rīcība sastopama apkārtējā vidē, būs iespēja ieraudzīt pašiem sevi Eiropā.

Par attīstību un izaugsmi savā zemē, savā zemnieku saimniecībā “Silarozes-1” stāstīs Sandris Romāns ar ģimeni, savukārt, Rugāju ciema centrā iepazīsimies ar radošu dizaina uzņēmējdrabību laukos METTA STEEL, kā arī ar pašvaldības īstenoto brīvdabas estrādes projektu.  Rugājiešos un pasākuma viesos ieklausīsies un savu skatījumu par iespējām reģionos paudīs Zemkopibas Ministrijas ministrs Kaspars Gerhards un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā vadītāja p.i. Andris Kužnieks.
Par kanisterapijas lietošanu vardarbībā cietušajiem pastāstīs Ingrīda Supe no Balviem, savukārt, Kaspars Romanovs dalīsies ar pieredzi par vietējās kopienas spēcināšanas aktivitātēm par un ap retro motociklu tēmu Tilžā. Enerģiskais Arvis Boroduška stāstīs par uzņēmējdarbības uzsākšanu un autoservisa atvēršanu. Bet Emīls Jauntēvs no Balvu pagasta dalīsies pieredzē par savas saimniecības izveidi, tāpat arī dzirdēsim Balvu novada gada lauksaimnieku Irēnas un Jāņa romānu pieredzes stāstu.

Pasākuma programma

Facebooktwitter