#DomāDigitāli – digitālā transformācija 10 dienās

Attālināts darbs ir tikai pirmais solis uzņēmumu biznesa procesu un modeļu digitalizācijā. Saprotot, cik nozīmīga Latvijas uzņēmējdarbības turpmākajai attīstībai ir digitālā transformācija, uzsākam kampaņu #DomāDigitāli, kurā ir iesaistījies plašs loks Latvijā un starptautiski atzītu uzņēmumu, kā arī valsts iestāžu. #DomāDigitāli mērķis ir palīdzēt Latvijas uzņēmumiem digitālo tehnoloģiju integrācijā uzņēmējdarbībā, lai veicinātu to konkurētspēju un darbības efektivitāti.

Desmit darba dienu laikā sākot no 18.maija līdz 29.maijam ik rītu notiks iedvesmas semināri “Rīta kafija ar #DomāDigitāli”, kurus vieno digitālās transformācijas ideja. To tēmas ietver e-Uzņēmumu dibināšanu, digitālās prasmes un rīkus attālināta darba un komunikācijas plānošanai un organizēšanai, e-paraksta dažādās iespējas, kultūru un radošumu digitālajā vidē, digitālā mārketinga pamatus, biznesa uzsākšanu un tirdzniecību e-vidē, uzņēmuma vadību, grāmatvedības un finanšu pārvaldību. Papildus šiem iedvesmas rītiem, ikviens interesents var pieteikties bezmaksas mentoringa sesijām par dažādiem ar biznesa attīstību un digitalizāciju saistītiem jautājumiem, kuras vadīs pieredzējuši savas jomas eksperti.

#DomāDigitāli partneri: Microsoft, Accenture, Andris Reizenbergs, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Valsts #196, Draugiem Group, Ekonomikas ministrija, ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, LVRTC, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, banka Citadele, Interneta veikals 220.lv (Pigu Grupa), ELVA, Squalio, Datorzinību centrs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras informācijas sistēmu centrs, Cēsu pašvaldība, Tilde, Printful, Roadgames.com, Desktime.com.

Kalendārs un papildus informācija šeit.

Facebooktwitter