“Lauku ceļotājs” izsludina pieteikšanos akcijai “Atvērtās dienas laukos”

“Atvērtās dienas laukos” (ADL) ir Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākumus, kuru  “Lauku ceļotājs” rīko jau kopš 2014. gada. Pēc uzņēmēju aptaujas nolemts “Atvērtās dienas laukos” šogad organizēt vasaras izskaņā – 22. un 23. augustā.

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šim pasākumam un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus un pakalpojumus.
ADL aicināti piedalīties: naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. (2019.g. dalībnieki) 
Lai piedalītos ADL, ikviens lauku tūrisma uzņēmējs izstrādā šī pasākuma īpašo piedāvājumu, kas šajās dienās pie jums saimniecībā var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes, kas padarītu viesiem ciemošanos pie jums interesantāku vai izdevīgāku (uzsvars uz interesantāku :)).

Iedvesmai varat aplūkot 2019. gada ADL dalībnieku piedāvājumus: https://www.celotajs.lv/lv/conf/1905-ADL/dalibnieki.

Aicinām Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA ANKETU: https://forms.gle/ubQDa9XDRBAwkQ4NA. Pieteikšanās līdz 8. jūlijam.

Uzņēmējiem dalība pasākumā ir bez maksas. Tiks izvērtēta piedāvājumu atbilstība pasākuma formātam.

Tāpat kā iepriekšējos gados – tiks veidota pasākuma mājas lapa un veidota mārketinga kampaņa, lai mudinātu vietējos iedzīvotājus ceļot pa Latviju, iegādāties vietējo ražotāju preces un izvēlēties vietējos pakalpojumus.

Lūdzu, sazinieties ar “Lauku ceļotāju”, ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu – 67617600 , lauku@celotajs.lv .

Facebooktwitter