LTRK aicina pieteikties uzņēmējus dalībai Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Latgalē 2020”

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Rēzeknes pilsēta un Latgales Plānošanas reģions aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Latgalē 2020”, kas jaunā, mūsdienīgā formātā norisināsies 25. – 26. septembrī jaunatklātajā Olimpiskajā centrā “Rēzekne” (http://ocr.lv/) .

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2020” jau otro gadu tiks veidotas kā Iespēju festivāls, kur jau ierasti sagaidīsim klātienē uzņēmējus no Latgales un visas Latvijas. Ejot līdzi laikam un esošai situācijai ceļošanas drošības aspektā, pasākumu esam papildinājuši ar iespēju uzņēmējiem ņemt dalību attālināti prezentējot uzņēmumu virtuālos stendus. Līdz ar to viena pasākuma laikā pulcēsim vēl vairāk uzņēmēju ar daudz plašāku arī nozaru tvērumu.

Pateicoties jaunajam formātam, uzņēmējiem pasākuma ietvaros būs iespēja piedāvāt apmeklētājiem savas preces un pakalpojumus gan klātienē, gan virtuālajā vidē, kā arī  attālinātai dalībai aicināsim arī starptautiskās tīklošanās interesentus. Iespēju festivāla laikā būs iespēja uzzināt arī par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām.  Papildu informācija par pasākumu: www.uznemejudienas.lv

Pasākuma mērķis ir veicināt un attīstīt uzņēmējdarbību, iepazīstināt ar vakancēm un karjeras iespējām pilsētā un reģionā, kā arī ar profesionālās izglītības apguves un karjeras veidošanas iespējām.

Dalībnieku ieguvumi:

  • iespēja paplašināt savu sadarbības partneru un klientu loku, iepazīties ar citu uzņēmēju sasniegto;
  • izmantojot virtuālo tīklošanos, piedalīties on-line tirdzniecības misijā, rodot vērtīgus kontaktus ārvalstīs;
  • piedalīties Biznesa forumā, ekspertu diskusijās gan klātienē, gan virtuālajā vidē, kā arī prezentēt savu uzņēmumu vebinārā;
  • parādīt savu uzņēmumu kā stabilu un motivējošu darba vietu esošajiem darba ņēmējiem un nākotnes darbiniekiem – studentiem un skolniekiem;
  • veidot un uzturēt personīgos kontaktus;
  • popularizēt savu uzņēmumu Uzņēmēju dienu mājas lapā un sociālajos tīklos;
  • izvēles iespējas baudīt klātienes tikšanās prieku vai izmantot digitālās vides priekšrocības.

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2020” pirmā diena būs veltīta uzņēmumu savstarpējās sadarbības veicināšanai jeb B2B aktivitātēm. Notiks arī biznesa forums un diskusijas ar augsta līmeņa ekspertu piedalīšanos. Forumu varēs klausīties izstādes dalībnieki un apmeklētāji zālē, kā arī tiešraidē vērot un iesaistīties ar jautājumiem apmeklētāji interneta vidē. Pasākuma tiešraide būs pieejama gan “Uzņēmēju dienas” mājas lapā, gan sociālajos tīklos. Šāda kombinētā formāta pieeja dod iespēju ievērojami paplašināt gan iesaistīto lektoru, gan apmeklētāju loku.

Izmantojot digitālā formāta priekšrocības, abu pasākuma dienu garumā izstādes dalībniekiem būs iespēja veidot vebinārus, prezentējot savu uzņēmumu piedāvātos produktus un pakalpojumus. Arī vebināri būs pieejami tiešraidē pasākuma mājas lapā, dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvājot inovatīvu un ērtu formātu savstarpējai interaktīvai komunikācijai. Aicinām uzņēmējus jau tagad pieteikties dalībai pasākumā, jo pasākuma digitālais formāts dod iespēju aktīvi iesaistīties un reklamēt savu uzņēmumu vēl pirms pasākuma norises.

Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu,  nepiespiestā gaisotnē baudot ēdienus, dzērienus un dzīvo mūziku, paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Iespēju festivāla otrajā dienā izstādes norises zālē un tiešsaistē būs baudāma kultūras programma, piedāvājot kulinārijas mantojuma meistarklases, intervijas ar pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem, kā arī būs iespēja arī uzzināt par plašajām tūrisma iespējām reģionā un laikus plānot brīvdienas, izzinot vēl neapskatītus dabas un kultūras objektus tepat Latvijā. Visa festivāla laikā sagaidāmas dažādas tehnoloģiju un inovāciju izklaides, loterijas un pārsteigumi. Arī izstādes dalībniekus rosinām rīkot dažādas izklaides aktivitātes un loterijas, kas pievērsīs lielāku uzmanību to piedāvājumam un ekspozīcijām, vienlaikus priecējot apmeklētājus.

Pēc saņemtām atsauksmēm no iepriekšējo gadu dalībniekiem secinām, ka ikviens uzņēmējs, piedaloties izstādē, var veicināt sava biznesa attīstību, sasniegt plašu potenciālo klientu loku, iepazīstinot apmeklētājus ar sevis radīto produkciju un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī iegūt jaunus kontaktus.

Pieteikšanās un papildu informācija par pasākumu: LTRK Valdes padomniece reģionālajos jautājumos Ilze Brice, tālrunis: 29 141 693, e-pasts: ilze.brice@chamber.lv

 

Facebooktwitter