Seminārs “E-komercijas tirdzniecības platformas” esošajiem un topošajiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem

 

 Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Balvu novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.
Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu

Norises vieta: Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra konferenču zālē, Vidzemes ielā 2B, Balvi
Laiks: 2020.gada 11. augusts no plkst.10.00 līdz 15.00

Lektors: Ēriks Zvaigzne, Mediapark Latvija – plaša pieredze darbā ar populārākajām e-komercijas tirdzniecības platformām, print on demand projektiem uz Etsy platformas, dalība vairāk kā 50 e-komercijas veikalu plānošanā un izstrādē.

Semināra mērķis:
Sniegt teorētiskas un praktiskas zināšanas sava veikala izveidei “ETSY” platformā topošajiem un esošajiem maziem un vidējiem Ziemeļlatgales uzņēmējiem.

Uz semināru tiek aicināti topošie un esošie mazie, vidējie Ziemeļlatgales uzņēmēji bez iepriekšējas pieredzes par tirgošanās iespējām internetā!

Semināra tēmas:
– Populārākās E-komercijas tirdzniecības platformas: (populārākie biznesa moduļi, izmantotie termini)
– Etsy platforma (mērķauditorija,veikala izveidošana un produktu ievietošana, Etsy Mārketings un trafika piesaiste, savienojumi ar citām platformām, platformas komisijas maksas, noderīgi rīki, pārdošanas cenas aprēķināšana, SEO)
– Praktiskie uzdevumi

Papildus informācija, pieteikšanās – 26461435, gunta.bozoka@balvi.lv

Seminārs bez maksas – finansēts no Balvu novada pašvaldības dalības pārrobežu projektā “Not just books” (Ne tikai grāmatas – bibliotēkas uzņēmējdarbības veicināšanai), projekta numurs LV-RU- 010.

Facebooktwitter