5. septembrī aicinām piedalīties velobraucienā Balvu novadā

Aktīvās atpūtas un dabas mīļotājus aicinām piedalīties velobraucienā, kas notiks 2020. gada 5. septembrī 11:00 Balvu novadā un vedīs cauri Balvu, Bērzkalnes, Vīksnas un Kubulu pagastiem, ļaujot nesteidzīgi vērot lauku ainavas un sajust rudens tuvošanos dabā.

Maršruta garums būs aptuveni 35 km un tajā dosimies kopā ar pieredzes bagāto velobraucēju un aktīvā tūrisma gidi Santu Paegli. Brauciena laikā būs iespēja ne tikai baudīt lauku vidi un dabu, bet arī dzirdēt interesantus stāstus no velo gides Santas. Maršruta grūtības pakāpe – vidēja, jo pamatā būs jābrauc pa grants seguma un maziem lauku ceļiem. Neliels maršruta posms vedīs arī pa bijušo dzelzceļa līniju jeb zaļo ceļu Vīksnas pagastā.

Velo brauciena sākums un nobeigums – Balvu pilsētā. Brauciena dalībnieku pulcēšanās no 10:30 līdz 11:00 Dārza ielā 2, Balvos (pie Balvu Valsts ģimnāzijas).

Pasākuma ilgums – aptuveni 5-6 stundas, plānotas vairākas atpūtas pauzes un līdzi jāņem uzkodas enerģijai un pusdienu pauzei, dzeramais ūdens. Ģērbieties ērti un atbilstoši laikapstākļiem. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ķiveres jālieto obligāti, pārējiem – ieteicams.

Pieteikšanās velobraucienam ir obligāta (līdz 3.09.2020.)! Vietu skaits ierobežots, dalība bez maksas. Pieteikumiem (zvanot/sūtot sms, whatsapp ziņas) un papildus informācijai – 29272948 vai turisms@balvi.lv, kā arī rakstot Balvu novada tūrisma informācijas centram Facebook.com @BalvuNovadaTic.

Organizē: Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar SIA “Sports S”.

Pasākumā tiks fotografēts un fotogrāfijas var tikt izmantotas Balvu novada tūrisma informatīvajos materiālos drukā un elektroniskā formātā.

Dalībniekus aicinām ievērot vispārējos valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības norādījumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu un izvērtēt savu veselības stāvokli – paliec mājās, ja esi slims!

Facebooktwitter