LIAA Biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, tiek aicināti pieteikties uzņemšanai 14 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros. Šajā uzņemšanā LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā tiek uzņemti topošie uzņēmēji – ideju autori pirmsinkubācijas (PINK) programmā un 7 jaunie uzņēmumi inkubācijas (INK) programmā. Pieteikumus PINK un INK programmās varēs iesniegt no 1. līdz 20. septembrim. PINK programma piemērota jaunajiem uzņēmējiem, kuri vēl ir tikai ceļā uz savu produktu vai pakalpojumu, bet INK programmā aicināti pieteikties tie uzņēmumi, kuri jau ir izstrādājuši savus produktus vai pakalpojumus un uzsākuši saimniecisko darbību.

Biznesa inkubatori piedāvā tā dalībniekiem ne vien bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un koprades telpas, bet arī grantus 50 % no attiecināmajām izmaksām dažādu pakalpojumu apmaksai ­– dizainam, mārketinga aktivitātēm un materiāliem, prototipēšanai, telpu nomai, grāmatvedībai  un ražošanas iekārtu iegādei. Izejmateriālu iegādei uzņēmumi var piesaistīt līdzfinansējumu 30 % apmērā no attiecināmajām izmaksām. Jāuzsver, ka atbalsts neatmaksājamu grantu veidā uzņēmumiem ir pieejams jau no uzņemšanas brīža inkubatorā. Šobrīd katrs trešais inkubatora uzņēmums eksportē savas preces vai pakalpojumus. Nozīmīgākās eksporta valstis pašlaik ir Lielbritānija, Igaunija, Vācija un ASV.

Pirms pieteikuma iesniegšanas, aicinām ieplānot laiku sarunai ar LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora komandu – telefoniski 62401095, rakstot rezekne@liaa.gov.lv , nākot uz konsultāciju Baznīcas 19, Rēzeknē.

Konsultācijas aicinām ieplānot INFO STUNDU laikā:
07.09. pl. 13.00 – 14.00  |  14.09. pl. 16.00 – 17.00
vai saskaņojot individuālu tikšanās laiku telefoniski,  e-pastā.

Vairāk informācijas par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību var iegūt LIAA tīmekļa vietnē: https://www.liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori

LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Facebooktwitter