Seminārs “Uzņēmums un digitālās kartes, pārdošana tiešsaistes platformās”

2020.gada 15. septembrī projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” ietvaros notiks apmācību seminārs “Uzņēmums un digitālās kartes, pārdošana tiešsaistes platformās”.

Norises laiks un vieta: 15.09.2020. plkst. 10:00 – 16:00 viesu nams „Noras”, Krišjāņi, Balvu novads

Seminārā aicināti piedalīties Latgales reģiona uzņēmēji, tajā skaitā tie, kas sniedz vai plāno sniegt tūrisma pakalpojumus.

Semināra laikā tiks apgūtas un apzinātas jaunas digitālās prasmes. Tiks pievērsta uzmanība SVID analīzei, lai ar tās palīdzību radītu, attīstītu jaunus, kā arī nostiprinātu jau esošus Latgales tūrisma produktus.

Apmācību rezultātā dalībnieki gūs papildus zināšanas par “google maps”, “open street maps” , Balticmaps, LVM Geo lietošanu sava biznesa vajadzībām – kā ievietot informāciju un fotogrāfijas par savu uzņēmumu un apkārtni, rīkoties ar kartēm internetā un ievietot karšu fragmentus sava uzņēmuma mājas lapā, iemācīsies uzzīmēt kartē pārgājiena maršrutu, lejuplādēt to un saglabāt gpx failā un izmantot viedtālrunī, iepazīs aplikācijas, kas palīdz orientēties apvidū un kuras piedāvā navigāciju līdzīgi kā Waze, lai klienti viegli nokļūtu pie uzņēmēja.

Svarīgi! Semināra dalībniekiem lūgums ņemt līdzi savus portatīvos datorus un viedtālruņus ar internetu, kā arī aicinām vilkt mitrumizturīgus, ērtus apavus, apskatot viesu nama „Noras” saimniecību , īpašnieces stāstījuma laikā.

Pieteikšanās semināram: rakstot balvurajpartneriba@gmail.com Vai aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-Kg-rBXk7v8RF2hAjpoocsSJDob_5jBMv1hrT4m2LWjiPYw/viewform

Programma šeit.

Facebooktwitter