Aktīvai atpūtai dabā Balvu novadā tika rīkots velobrauciens

5.septembra rītā Balvos pulcējās aktīvās atpūtas cienītāji, lai dotos velobraucienā, ko jau trešo gadu rīkoja Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar SIA “Sports S” aktīvā tūrisma gidi Santu Paegli.

Saulainajā rudens dienā velobraucienā tika pieveikti 38 km maršrutā Balvu pilsēta – Elkšņeva – Oknupe – Sprogu ezers – Vīksna – Gobusala – Balvi. Maršruts veda gan pa asfalta ceļiem, gan lielākoties pa lauku grants un zemes ceļiem, taču neizpalika arī Bolupes šķērsošana pa trošu laipu un dažu kilometru brauciens pa bijušo dzelzceļa līniju no Vīksnas Kubulu virzienā. Pusdienu pauze tika baudīta pie Sprogu ezera. Pēc nepilnām četrām stundām brauciena dalībnieki atgriezās atpakaļ Balvos ar gandarījum par veikto maršrutu un pozitīvām emocijām.

Reizēm ir svarīgi uz ierastām vietām un ikdienas maršrutiem paskatīties no cita skatu punkta un velo gide Santa ar aizraujošajiem stāstiem un rūpīgi izplānoto interesanto maršrutu deva neaizmirstamu pieredzi aktīvai atpūtai dabā ģimenes un draugu lokā.

Facebooktwitter