Balvu novada uzņēmēji piedalījās “Uzņēmēju dienās Latgalē 2020”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu rīkoja izstādi “Uzņēmēju dienas Latgalē 2020”, kas 26. un 27. septembrī norisinājās Rēzeknē , Rēzeknes olimpiskajā centrā.

Balvu novada stendā divas dienas savu uzņēmumu produkciju un pakalpojumus prezentēja pārstāvji no būvniecības uzņēmuma SIA “BTRS”, SIA “Compaqpeat” pārstāvji izstādē popularizēja uzņēmuma darbību un ražoto produkciju no Lutinānu purva, savukārt Aiga Jansone prezentēja savu zīmolu, kas piedāvā šūtus elegantus tērpus sievietēm.  Pirmo reizi izstādē sevi pieteica Jeļena Golovņeva, SIA “Lamur flowers”, kas piedāvā lielformāta dekorāciju izgatavošanu vides un telpu noformējumam. Veiksmīgi izstādē startēja arī Ingrīda Supe, atbalsta māja “Brīvupes”, kas sniedz atbalstu ģimenēm, organize pasākumus un attīstību veicinošas nodarbības bērniem un nodrošina satikšanās vietu vecākiem Ziemeļlatgalē.

Ingrīda Supe pasākuma laikā saņēma atzinības balvu “ Ģimenei draudzīgākais uzņēmums” un bija pārsteigta un gandarīta, ka ir pamanīta un novērtēta. “Tas ir tāds neliels stimuls, kas veicina attīstīt un virzīt savas ieceres tālāk”, izteicās atbalsta mājas “Brīvupes” saimniece.

SIA “BTRS” un SIA “Compaqpeat” izstādē piedalās gadu no gada, jo saredz tajā iespējas sava uzņēmuma atpazīstamības veicināšanā Latgales reģionā. Par doto iespēju startēt un prezentēt sevi izstādē gandarīta arī Aiga Jansone, kura šogad augustā jau piedalījās “Latgales dienās Rīgā 2020” un ir sapratusi, ka pasūtītājus uzrunā arī paša pārdevēja tēls un savas produkcijas prezentēšanas prasmes.  Arī Jeļena Golovneva saka paldies pašvaldībai par doto iespēju piedalīties novada kopstendā, kā arī apņēmības pilna savu produkciju reklamēt jau oktobrī Balvos-lauku labuma tirdziņā.

Balvu novada pašvaldība finansiāli un organizatoriski atbalsta uzņēmēju stendu izstādē, jo tā ir mūsu novada uzņēmēju iespēja paplašināt kontaktu un klientu loku, apgūt iemaņas prezentēt sevi un novadu plašākai auditorijai.

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2020” pirmā diena bija veltīta uzņēmumu savstarpējās sadarbības veicināšanai. Pasākuma laikā tika rīkotas dažādas aktivitātes, tostarp biznesa forums ar paneļdiskusijām, kurā piedalījās kā uzņēmēji, tā arī pašvaldību pārstāvji.  Pasākuma otrās dienas programma bija vairāk izklaidējoša ar piedāvājumu virtuāli iepazīt Latgales tūrisma un atpūtas piedāvājumus, piedalīties reģiona kulinārā mantojuma meistarklasēs, kā arī tika dota iespēja pastāstīt par sevi pasākuma dalībniekiem.

Kā atzina stenda dalībnieki, pasākums noritēja veiksmīgi – tika iegūti jauni kontakti turpmākās uzņēmumu darbības pilnveidošanai, veicināta uzņēmumu atpazīstamība, savstarpējā sadarbība.

Liels paldies visiem Balvu novada dalībniekiem, kas abas dienas piedalījās “Latgales uzņēmēju dienās 2020”!

Facebooktwitter