Otrais Lauku labumu tirdziņš raisīja lielu interesi

9.martā rīta jau krietni pirms astoņiem rosība valdīja tirdzniecības centrā „Super netto” Balvos, kur notika otrais Lauku labumu tirdziņš. Šoreiz zemnieku, amatnieku un mājražotāju skaits, kuri piedāvāja savu preci balveniešiem un pilsētas viesiem, sasniedza 51 un tie bija sabraukuši gan no tuvākam vietām tepat Balvos un apkārtnē, gan no Viļakas, Rugājiem, Gulbenes, Alūksnes, Raunas, Madonas, Smiltenes, Rīgas un citām vietām .

Preču klāsts bija ļoti daudzveidīgs – rotas, adījumi, ziepes, māla trauki, gleznas, koka izstrādājumi, tulpes, truši, siers, mājas makaroni, biškopības produkcija, maize, kūpināta gaļa un zivis, dārzeņi, āboli un daudz kas cits. Tirdziņu apmeklēja arī Balvu Vilks kopā ar Sarkangalvīti, kuri aicināja ikvienu tirgotāja pastāstīt par sevi un reklamēt savu produkciju.

Turpinot aizsākto tradīciju, nākamie tirdziņi notiks aprīļa un maija otrajā sestdienā(13.aprīlis un 11.maijs). Īpaši aicinām pieteikties Balvu pilsētas un novada amatniekus, zemniekus, mājražotājus un uzņēmējus ar savu produkciju, lai uzrunāt pircējus bez starpniekiem tieši tirdziņā! Pieteikšanās nākamajiem tirdziņiem Ziemeļlatgales biznesa centrā pa e-pastu biznesacentrs@balvi.lv, LATC Biznesa inkubatorā „Ideju viesnīca Balvi’’ pa telefonu 28686843 vai

Tūrisma informācijas centrā pa e-pastu turisms@balvi.lv vai telefonu 29272948.Tūrisma informācijas centrā pa e-pastu turisms@balvi.lv vai telefonu 29272948.

Facebooktwitter