Tiešsaistes seminārs “Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem”

informatīvs attēls par dīkstāves pabalstu skaistumkopšanai nozareiPiedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju saņemt dīkstāves atbalstu  Covid-19 krīzes laikā ! Skaistumkopšanas nozarē tas izdarāms vienkāršotā veidā.

  • Cik liels ir atbalsts un kam pieejams?
  • Kā pareizi iesniegt pieteikumu EDS?
  • Kādi ir kritēriji atbalsta saņemšanai?

Tiešsaistes seminārs būs skatāms šī gada 4. februārī no pl. 10.00 VID kontā sociālajā platformā “Facebook ” un “Youtube”.

Atbalstu var saņemt cilvēki, kas sniedz šādus skaistumkopšanas pakalpojumus: friziera, manikīra, pedikīra, masāžas, kosmetoloģijas, solārija, tetovēšanas, skarifikācijas, mikropigmentācijas, pīrsinga, publiskās lietošanas pirts vai publiskās lietošanas peldbaseina, kā arī skaistumkopšanas uzņēmumos nodarbinātais atbalsta personāls.

Visa aktuālā informācija par VID sniegto dīkstāves atbalstu pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā “COVID-19” gan latviešu, gan krievu valodā.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”. Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja zvana laikā pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

Informāciju sagatavoja:
VID Sabiedrisko attiecību daļa
Tālr. 67122670, 67122668

Facebooktwitter