Sveicam konkursa „Gada balva uzņēmējdarbībā 2020” uzvarētājus!

Informatīvs attēls ar uzrakstu „Gada balva uzņēmējdarbībā 2020”2020. gada nogalē Balvu novada pašvaldība izsludināja konkursu „Gada balva uzņēmējdarbībā”. Tā mērķis – apzināt un godināt Balvu novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, kā arī veicināt Balvu novada uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus.
Gada balvai tika pieteikti 45 uzņēmumi 9 nominācijās – individuālie komersanti, SIA, zemnieku saimniecības, biedrības, mājražotāji un amatnieki. Sveicam uzvarētājus!

Gada lauksaimnieks:
SIA “Kiči RC”, valdes loceklis Raimonds Celmiņš

Novada tēla popularizētājs:
SIA “ Wake up”, valdes loceklis Jānis Jauntēvs
biedrība Retro moto klubs “RŪSA VĒJĀ”, Kaspars Romanovs

Gada jaunais uzņēmējs:
“Simfonija” Aļonas Penneres kāzu dekorēšanas serviss

Gada pakalpojumu sniedzējs:
IU “VALDOGS”, īpašniece Dzidra Sērmūkša
SIA “AMATI”, valdes loceklis Andrejs Andrejevs

Gada tirgotājs:
veikals “Mans Mazais”, SIA “LENORA M”, valdes priekšsēdētāja Solvita Poriete

Gada amatnieks:
IK Aiga Jansone, īpašniece Aiga Jansone

Gada mājražotājs:
saimniecība “Ozollapas”, Māris Mačs

Gada ģimenes uzņēmums:
Santa un Andis Kaši

Gada darba devējs:
SIA „Krūmijs”, valdes locekļi Jānis Bisters, Mārtiņš Bisters

Gada sadarbības partneris:
SIA “Veskor”, valdes loceklis Vladimirs Koržakovs

Konkurss ir noslēdzies, uzvarētāji noskaidroti, un intriga par godalgu saņēmējiem, kā vienmēr, turēta noslēpumā līdz pat apbalvošanas dienai. Ļoti vēlējāmies sarīkot mūsu uzņēmējiem skaistus pateicības svētkus atjaunotajā Balvu Kultūras un atpūtas centrā, tomēr svētku rīkošana izpaliks, jo ārkārtas situācija valstī ir pagarināta.

Atlikt šos patīkamos mirkļus vēl uz nenosakāmu laiku nozīmētu laupīt mūsu novada uzņēmīgajiem, strādīgajiem, lieliskajiem cilvēkiem pozitīvas emocijas, ko sniedz patiesi pelnīts novērtējums un atzinība. Tādēļ katram nominācijas uzvarētajam tika nogādāts ielūgums, un katrs no viņiem tika aicināts uz individuālu tikšanos – svinīgu šīs balvas pasniegšanu 17.februārī. Diemžēl Covid-19 izplatība novadā pēdējo nedēļu laikā ir pieaugusi, tāpēc tika nolemts šo svinīgo brīdi pārcelt, informējot uzvarētājus.

Ceram, ka līdz gada beigām pandēmija būs uzvarēta un ierobežojumi atcelti, tad uzņēmējus aicināsim uz krāšņu balli atjaunotajā Balvu Kultūras un atpūtas centrā.

Paldies iedzīvotājiem, organizācijām, uzņēmumu pārstāvjiem, komersantiem, biedrībām un iestādēm par aktīvo piedalīšanos konkursā un pieteikuma anketu iesniegšanu. Visiem konkursā pieteiktajiem pretendentiem paldies par ieguldījumu Balvu novada attīstībā!

Facebooktwitter