LTRK Latgales biznesa klubs tiešsaistē 21. maijā

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales reģiona nodaļa partnerībā ar Baltijā vadošajiem būvmaisījumu ražotājiem SIA SAKRET aicina uzņēmējus līdz 20. maijam pieteikties dalībai LTRK Latgales biznesa kluba tiešsaistes pasākumam, kas notiks piektdien, 21. maijā no plkst. 12:00 līdz 16:00.

Ilgtspējīga attīstība, tostarp ilgtspējīga attieksme pret vidi un digitālā transformācija ir sabiedrības labklājības un ražošanas izaugsmes virzītājspēks, kas kalpo kā mūsdienu rūpniecības un ekonomikas izaugsmes stūrakmens.

Latgales Biznesa kluba pasākuma dalībniekiem būs iespēja dzirdēt SIA SAKRET komercdirektoru Juri Grīnvaldu, kurš klātesošos iepazīstinās par ilgtspējīgu attieksme pret vidi kā mūsdienu rūpniecības pamatu. SIA SAKRET jau no uzņēmuma dibināšanas brīža dara visu, lai ieguldījumi ražošanā būtu maksimāli energoefektīvi, un šī investīcija kopā ar procesu digitalizāciju summējas uzņēmuma produktivitātē. “Efektīva energoresursu izmantošana ir gan viens no svarīgākajiem biznesa ilgtspējas priekšnoteikumiem, gan arī būtiska konkurētspējas priekšrocība, efektivizējot ražošanas izmaksas, “ norāda J. Grīnvalds.

Turpinot ilgstpējības tēmu, SIA Regula Baltija ražošanas vadītājs Vitālijs Nikoļenko dalīsies pieredzē par ilgltspējīgu pieeju ražošanas procesā un gala produkta risinājumos. Savukārt Eiropas Komisijas Pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomniece Agnese Dagile sniegs ieskatu par IT nozīmi Eiropas digitālās nākotnes veidošanā. „Eiropas digitālais spēks sākas ar tādu apstākļu radīšanu uzņēmējiem, darbiniekiem un ikvienam iedzīvotājam, lai ikviens varētu izmantot priekšrocības, kuras sniedz dzīve arvien digitalizētākā sabiedrībā” uzskata Agnese Dagile. Turpinājumā Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks informēs par Nacionālā attīstības 2021.-2027. gada plānu digitālas transformācijas kontekstā.

Pasākuma ietvaros pieaicinātie eksperti diskutēs par jaunās paaudzes uzņēmējdarbību, kur Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas docente Sandra Murinska pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar tēmu “Komunikācijas kompetences mentoringā – mentoru un pieredzes pārņēmēju pieredze”, savukārt Riga TechGirl mentoru programmas dalībniece Ilze Mežniece un Riga TechGirl IT Ops mentors Andris Lismanis uzstāsies ar prezentāciju par tēmu “Work in Tech”.

Pasākuma noslēgumā būs iespēja noklausīties Latvijas biohaking kustības pionieria un vides veidotāja Kaspars Vendeļa iedvesmas lekciju “Kā nodzīvot līdz 120?” “Lai dzīvotu ilgi – stāsts nav tikai par gadu skaitu. Tātad fokusēties nevis uz gadu pielikšanu dzīvei, bet piepildīt dzīvi, lai tas iedvesmotu arī līdzcilvēkus,” norāda Kaspars Vendelis.

Programma

Dalība pasākumā ir bezmaksas, piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs!

Reģistrācijas saite: https://ej.uz/LatgalesPasakumi
Papildu informācija: marina.terza@chamber.lv , Tel. 22055036 (Marina)

Facebooktwitter