Seminārs “Uzņēmuma darbības snieguma izvērtējums. Kvalitātes vērtējums digitālajās platformās un dabā. Stratēģijas sabiedriskās apspriešanas pārskats”

Latgales reģiona uzņēmēji, tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā, nevalstiskās organizācijas, pašvaldību tūrisma nozares plānotāji aicināti piedalīties projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” seminārā 14.09.2021. “Uzņēmuma darbības snieguma izvērtējums. Kvalitātes vērtējums digitālajās platformās un dabā. Stratēģijas sabiedriskās apspriešanas pārskats”.

Mērķis: Īsi raksturot nepieciešamību veikt sava uzņēmuma/ tūrisma objekta/ galamērķa darbības novērtējumu gan ciparos, gan izpildījuma kvalitātē. Seminārā kopīgi apskatīsim kādus rīkus varam izmantot, lai regulāri sekotu līdzi apmeklētāju sniegtajam vērtējumam par pakalpojumu/ objektu. Kāpēc veidot un uzkrāt statistiku par apmeklētājiem, kā iegūtos datus varam izmantot lēmumu pieņemšanā par ieguldījumiem, jauniem pakalpojumiem? Iepazīstināt ar saņemtajiem priekšlikumiem sabiedriskās apspriešanas laikā par sagatavoto stratēģiju “Tūrisma pakalpojumu veidošana uzņēmumos 2021-2027”.

Mērķauditorija: Latgales reģiona uzņēmēji, tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā, nevalstiskās organizācijas, pašvaldību tūrisma nozares plānotāji. Vienā semināra grupā maksimālais dalībnieku skaits 25.

Ko uzņēmējs, dalībnieks iegūs: Praktiskus risinājuma veidus un padomus kā regulāri sekot līdzi apmeklētāju atsauksmēm (vērtējumiem). Kāpēc vajadzētu atrasties dažādās digitālās platformās, kādus raksturvārdus izvēlēties? Kādus datus var iegūt no apmeklējuma biļešu pārdošanas tiešsaistē? Kā lietot statistikas datus par apmeklētājiem. Ja līdz šim nav uzkrāta statistikas, tad mazie špikerīši tās iesākšanai.
Uzzinās, ko uzņēmēji, pašvaldības, NVO ir ieteikuši stratēģijas papildināšanai.

Pieteikšanās: https://tinyurl.com/cm3xzmzr

Darba kārtība: https://tinyurl.com/25w5jmef

Norises vieta:
Zoom tiešsaistē 14.09.2021, saite tiks nosūtīta uz dalībnieka e-pastu pēc reģistrācijas. Ieteicams semināram izmantot datora pieslēgumu! Semināra darba kārtībā būs mazi praktiski uzdevumi interneta vidē.

Moderators: Sandra Igaune, 29122990, e-pasts latgales.uznemejs@gmail.com

Facebooktwitter